Pregled dogodkov PP Grosuplje v preteklih 24 urah (17. 10. 2014)
Policisti Policijske postaje Grosuplje so v preteklih 24 urah obravnavali pet kaznivih dejanj in pet ne interventnih dogodkov.
Policisti so obravnavali pet kaznivih dejanj in sicer poškodovanje tuje stvari, vlom v svečomat, ponarejanje, poskus vloma v mlekomat in goljufijo.
Policisti so obravnavali kaznivo dejanje goljufije, kjer se je oškodovanec preko spletne strani Bolha.com dogovoril za nakup kart za ogled nogometne tekme. Oškodovanec je prodajalcu plačal 158 eur, vendar kart ni dobil.
Na podlagi obvestila nadzornikov Dars-a, da imajo v postopku vozilo s ponarejeno vinjeto, je bila vinjeta zasežena in bo poslana na ekspertizo. Na podlagi ugotovitev analize, zoper voznika sledi ukrep.
Policisti bodo za zgoraj navedena kazniva dejanja po vseh zbranih obvestilih in pridobljenih dokazih s kazensko ovadbo obvestili Okrožno državno tožilstvo v Ljubljani.







