Taborska cesta 2, 1290 Grosuplje
Nahajate se:
Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Predsednik Mag. Martin Nose
  • Podpresednica Jelka Lakner
  • Jasmina Zupančič
  • Špela Jovanovič Gaberšek
  • mag. Natalija Njavro

Mandatno obdobje 2014 do 2018

06.09.2018 ob 18.00
15.02.2018 ob 17.00
29.01.2018 ob 17.00
18.12.2017 ob 18.00
21.06.2017 ob 18.00
24.05.2017 ob 18.00
11.04.2017 ob 18.00
22.02.2017 ob 18.00
16.01.2017 ob 18.00
28.11.2016 ob 18.00
14.11.2016 ob 18.00
15.06.2016 ob 18.00
30.05.2016 ob 18.00
09.05.2016 ob 18.00
01.02.2016 ob 17.30
01.06.2015 ob 17.30
13.04.2015 ob 18.00
02.03.2015 ob 18.00
19.01.2015 ob 18.00

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Mandatno obdobje 2006 do 2010

Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?